Crime:Scene Collective & RKC MATKA, sa ponosom predstavljaju koncert povodom 25 GODINA RADA BENDA DREDDUP >>> 21. januar / Novi Sad / RKC Matka (Velika sala)

Novosadski indastrijal bend dreDDup je, završetkom 2022. godine, navršio tačno 25 godina aktivnog rada i tom prilikom uradiće celovečernji koncert sa gostima u Rusinskom Kulturnom centru u Novom Sadu. Bend je za ovu priliku spremio ekskluzivan materijal koji će publiku provozati kroz njihovu kompletnu karijeru, koja obuhvata 10 studijskih albuma i mnoštvo kolaboracija sa drugim autorima.
Najavljeno je da će odsvirati tačno 25 pesama, za svaku godinu po jednu. Ovo će biti retka prilika da fanovi čuju i pesme sa samog početka njihove karijere koje odavno nisu deo njihovog repertoara za koncerte. Kao specijalni gosti nastupiće novosadski eksperimentalni paganski elektro metal projekat Voden, kao i sjajni alternativni rok bend Short Reports. Koncert će se održati 21. januara u prostorijama RKC Matka. Ulaznica za ovaj događaj iznosi 500 dinara i moći će da se kupi samo na ulazu u klub.
satnica:
20:00 – door
21:00 – Voden
21:45 – Short Reports
22:45 – DREDDUP
Promo spotovi:
https://www.youtube.com/watch?
https://www.youtube.com/watch?
https://www.youtube.com/watch?
Više informacija na FB eventu:
https://www.facebook.com/event
http://www.facebook.com/dreddu
http://dreddup.bandcamp.com
https://www.instagram.com/dred
http://crimescenerecords.bandc
https://mrtsound.bandcamp.com
