Pre nego što vrisnete “IZLAZAK SREDOM???”, znamo da vam zvuči kao nedozvoljena misaona imenica.
U sred ste radne nedelje, koliko sutradan već morate da (se pravite da) radite to što već radite, a i vikend je tako daleko.
I ne samo to, nego smo isplanirali da celo veče, če-ti-ri sata slušate samo jednog džokeja i to iz porodice AlterDJs plus prijatelji.
Inače, svi oni puštaće svašta nešto što vole, sem hitova čije stihove znate napamet.
Pritom vas ne pozivamo ni u kakav klub, već u jedno fino i drago mesto zvano Cuba Libre. Uz to ne planiramo nikakav rejv, već jedno prijatno druženje uz dobru muziku, ples i kulturu doziranog ispijanja finih pića.
Zvuči vam suludo?

AlterNacija No Regular Play
No Regular Play
Sreda, 20. oktobar 2010.
Cuba Libre, Novi Sad
Gregor, AlterNacija
