
Popularni teksaški bend ZZ Top održaće koncert 18. oktobra u Beogradskoj areni u sklopu jesenje turneje „ZZ Top Double Down Live”.
O veličini koncerta “bradatih” rokera dovoljno govori i podatak da oni u Beograd, kao i na čitavoj evropskoj turneji, donose svoj zvuk, svetlo i video opremu, što jasno govori da će koncert biti ne samo muzički već i vizuelni spektakal!
Oprema benda prevozi pet kamiona, a ljudstvo četiri autobusa! Isto tako, ulaznice za ovaj koncert prodaju se veoma dobro, očekuje se puna Arena sa posetiocima ne samo iz Srbije nego i iz čitavog regiona.
Inače, na trodnevnom koncertu u Singapuru ZZ Top su nastupili 25. septembra, a povodom održavanja Formule 1. Turneju u Evropi počinju koncertom u Amsterdamu. Pre Beograda nastupiće u Esenu, Majnhajmu, Beču, Bratislavi, Budimpešti i Ljubljani, a posle beogradskog koncerta predstaviće se publici u Bukureštu, Sofiji, Skoplju, Atini i Londonu.

Od 18. novembra počinju turneju u Kanadi, sa već zakazana četiri koncerta.
Izvor:
MTV.rs
