
Još jedna Kišobran žurka je na redu, ovog puta je to bilo u klubu Šipražje.
Zvanično je došla jesen i vreme je da se raširi Kišobran. Ovoga puta party je bio u klubu Šipražje uz Indie-rock-alternative-electro.
Skakanje, plesanje, nazdravljanje, pevanje, sevdah, šutka. Dobro, možda ne baš šutka 🙂
Fotografije su nam pristigle od Kišobran ekipe, a ovom prilikom m se zahvaljujemo i pozivamo sve vas da vidite kako je bilo na eventu, a za one koji su bili ispod šanka, da se podsete gde su bili 🙂

Kišobran u Šipražju
Uživajte u fotografijama.
