Čačak ispunio očekivanja najvećoj diskoteci na otvorenom u regionu.
U kulturno-zabavnoj ponudi Čačka se napokon pojavilo nešto zaista vredno pažnje – u okviru Letnjih dana kulture grada Čačka, diskoteka na otvorenom „Studio D2“ je ugostila jednog od vodećih domaćih, a ujedno svetski poznatih didžejeva – Marka Nastića. Provod kakav drugi veći gradovi u zemlji i u svetu imaju već decenijama u nazad u svojoj ponudi noćnog života – u Zapadnu Srbiju stiglo je 1. avgusta na terene kk „Žele“.
Fotografije sa ovog vrhunskog eventa koji je napunio terene KK „Žele“ sve govore o kvalitetima provoda na ovom eventu i zasigurno smo rezervisali svoje mesto sledeće godine. A do tada, sladićemo se fotografijama i video klipovima (stižu tokom večeri) ! Uživajte!

Marko je jedan od najaktivnijih disk džokeja iz regiona koji pored nastupa u Barseloni, na Egzitu i Ibici, ovog leta svratio je i u Čačak da pokaže kako se prave letnje žurke. Nazivaju ga i najboljim didžejem jugoistočne Evrope, a ploče i ritmove za ples je zavoleo, uz svog strica, u najranijim danima svog detinjstva. U poslednje vreme, Marko se muzički okrenuo etno motivima domovine, pa se neretko na njegovim nastupima mogu čuti i zvuci trube. Ko ga je do sada slušao – zna šta da očekuje, ko nije – moraće da proveri kako to zvuči.
Pored Nastića, u Studiju su nastupili i poznati beogradski didžejevi – Dejan Milićević (za neupućene – ne „by Dejan Milićević“) i Marko Milosavljević, a šansu da pred deset hiljada ljudi pokažu svoje umeće za miks pultom imao je i mladi čačani Uroš Šišović i DJ 11made.
Uroš Šišović, čačanski diskdžokej, kaže da je „za mlade muzičare, nastup pred deset hiljada ljudi, rame uz rame sa imenima kao što su Marko i Dejan, prilika koja se ne odbija“, i nastavlja „mladi ljudi u ovom gradu kao da su zaboravljeni – retko dobijaju šanse – bilo za kvalitetan provod, bilo da pokažu šta zaista umeju. Umetnost i kvalitet ovde nisu na ceni. Tu smo da to promenimo!“
