Home

VESTI

AlterNacija No Regular Play No.3

No Comments Najave

AlterNacija No Regular Play No.3

Imamo utisak da ste se nakon dva izdanja navikli na “No regular play”. Neki od vas zaista i slušaju muziku, čak se povremeno i đuska, drugi su igrom slučaja tu, a treći se lepo druže. To je sve o-kej. To smo i hteli.

Ali, ali, ali. U sredu, 10. novembra svira Klaus. On ima svoju ekipu. Ekipa voli rejv, on voli bas. To znači više đuskanja, manje slučajnih prolaznika i konkretnije druženje. Dakle, ako se dobro snalazite sa kretanjem kroz improvizovan podijum sa čašom u ruci, do come. 

 

 
No Regular Play
Sreda, 20. novembar 2010.
Cuba Libre, Novi Sad
Klaus, AlterNacija

 

 

 AlterNacija No Regular Play No.3

AlterNacija No Regular Play No.3