
Imamo utisak da ste se nakon dva izdanja navikli na “No regular play”. Neki od vas zaista i slušaju muziku, čak se povremeno i đuska, drugi su igrom slučaja tu, a treći se lepo druže. To je sve o-kej. To smo i hteli.
Ali, ali, ali. U sredu, 10. novembra svira Klaus. On ima svoju ekipu. Ekipa voli rejv, on voli bas. To znači više đuskanja, manje slučajnih prolaznika i konkretnije druženje. Dakle, ako se dobro snalazite sa kretanjem kroz improvizovan podijum sa čašom u ruci, do come.
No Regular Play
Sreda, 20. novembar 2010.
Cuba Libre, Novi Sad
Klaus, AlterNacija
Cuba Libre, Novi Sad
Klaus, AlterNacija

AlterNacija No Regular Play No.3
