Home

VESTI

Ladies night događaj u Cineplexx Niš bioskopu u sredu, 29. aprila od 20 časova

No Comments Film

Povratak u kancelarije časopisa Runway u filmu ,,Đavo nosi Pradu 2“. Ladies night događaj u Cineplexx Niš bioskopu u sredu, 29. aprila od 20 časova.

Dvadeset godina nakon svojih kultnih uloga Mirande, Endi, Emili i Najdžela – Meril Strip, En Hatavej, Stenli Tuči i Emili Blant, vraćaju se modnim uliama Njujorka dok ih na svakom koraku prate fanovi i paparaci. Povratak u elegantne kancelarije časopisa Runway u filmu ,,Đavo nosi Pradu 2“ .

Dugoočekivani nastavak filmskog fenomena ne propustite na LADIES NIGHTU u sredu, 29. aprila od 20 časova.

Nastavak prati glavnu urednicu časopisa ,,Runway” Mirandu Pristli dok pokušava da se snađe u svetu u kojem štampano novinarstvo izumire. Njena bivša, mlada asistentkinja Emili Čarlton sada je uticajni rukovodilac u moćnoj grupaciji za oglašavanje, a Pristlijevoj je novac očajnički potreban.

Očekuje vas piće dobrodošlice* od 19 časova, poklon originalni poster filma* kao i pokloni za najsrećnije goste. Magično ogledalo na Ladies Night-u dodaće dozu glamura i zabave, omogućavajući gošćama da zabeleže nezaboravne trenutke i dodatno upotpune atmosferu večeri.

Ne propustite veče filma, glamura i dobre energije — vidimo se na Ladies night događaju!

Ulaznice su u prodaji na blagajnama bioskopa i online putem sajta i aplikacije CineplexxRS.

*količine su ograničene

 

Tags: ,