
Kraljica popa Madona novi singl "Celebration" koji je snimila sa Polom Oukenfoldom je već postavljen na internet.
Pevačica koja će u okviru svetske "Sticky & Sweet" turneje u avgustu nastupiti na beogradskom Ušću, objaviće novi singl koji je uradila sa poznatim britanskin DJ-em, a koji će se naći na kompilaciji njenih najvećih hitova.
Na kompilaciji koja izlazi 3. avgusta naći će se pesme koje je odabrala sama Madona, ali i nekoliko numera koje su odabrali pevačicini fanovi.
Najveća svetska pop diva Madonna održaće koncert 24. avgusta na beogradskom Ušću u organizaciji The State of Exit i Live Nation.
U nastavku pogledajte novi singl.
{mgmediabot2}type=youtube|youtubeid=feNv6M8jsR4|width=450|height=364{/mgmediabot2}
Izvor:
MTS Mondo
