Prodaja karata za Exit 09, koji će biti održan od 9. do 12. jula 2009. godine na Petrovaradinskoj tvrÄ‘avi, poÄinje danas u podne po promotivnoj ceni od 3.990 dinara.
Promotivna cena je za šezdeset odsto niža od redovne, tako da će sledeće godine komplet karata za deseti Exit iznositi 9.990 dinara.
Broj karata po promotivnoj ceni je ograniÄen. Karte mogu da se rezervišu na sajtu festivala: www. exitfest.org. Sledeća promotivna cena kompleta karata za Exit, Äiji je broj takoÄ‘e ograniÄen, iznosi 4.990 dinara. Nakon toga karte će koštati 5.990 dinara.
Karte po promotivnoj ceni moraju da se plate u roku od sedam dana od dana rezervacije. Svi koji uplate novac dobijaju vauÄer koji će naknadno zameniti za kartu.
Svaki kupac moći će da naruÄi maksimalno Äetiri ulaznice, a kompleti karata po redovnoj ceni biće u prodaji na proleće iduće godine.
Danas u podne, ne zaboravite! Rezervišite Vašu kartu za najbolji festival u Evropi!!!
