Home

VESTI

SHDW & Obscure Shape u Drugstore-u ovog petka

No Comments Najave Vesti

Pravo iz Štutgarta, osnivači From Another Mind lejbla, SHDW & Obscure Shape se vraćaju u naš klub posle šest godina! Duo prate rezident DJ Drugstore-a, Filip Xavi, i miljenici publike Acor & Asarri. Karte možete da kupite na blagajnama i sajtu tickets.rs

„Pod dubokim uticajem kardinalnih rezova bogate istorije tehna, samopouzdani perfekcionisti čuvaju obimnu antologiju ploča koje datiraju iz ’90-ih, koja funkcioniše kao kontinuirani izvor inspiracije za njihovu umetničku živahnost. – RA

SHDW & OBSCURE SHAPE Awakenings 2022

Radujemo se podsećanju na sjajnu energiju od pre šest godina, Marko Blezi i Luiđi Urban!

SHDW & Obscure Shape se vraćaju u Drugstore 27. oktobar 2023. 

Filip Xavi, Acor, Asarri kao podrška 

FACEBOOK EVENT

LINEUP

SHDW & Obscure Shape
Filip Xavi
Acor
Asarri

 

Tags: