Zlatibor postaje centar srpskog filma i televizije – prvi NAFFIT od 3. do 7. septembra! Nakon dve godine predanog rada i zajedničkih napora opština Čajetina, Nova Varoš i Priboj su na inicijativu Ministarstva kulture, odlukom Vlade Republike Srbije, postale domaćini NACIONALNOG FESTIVALA FILMA I TELEVIZIJE – NAFFIT čije će se prvo takmičarsko izdanje održati od 3. do 7. septembra na Zlatiboru.
