Treće po redu nacionalno takmičenje u skejtu počinje u petak i traje ceo vikend.
Od petka 27. do nedelje 29. avgusta 2010u Beogradu održati SKEJT TEKMA – treće po redu nacionalno takmičenje u skejtu.
Kao i prošle godine organizator je skejtbord klub KOBAZZ, a za razliku od prošle godine program je bogatiji i dešava se na nekoliko lokacija u gradu.
Glavni takmičarski program rezervisan je za subotu, 28. avgusta za 15:00 u SKATE PARKU na Novom Beogradu.
Okupljanje počinje u 12:00, a prijavljivanje od 13:30. Cena prijave je 500 dinara, a za redovne članove kluba Kobazz 250 dinara.
Takmičenje je podeljeno na dve kategorije: mladji od 16 godina i stariji od 16 godina.

Skejt Tekma
Prateći programi su:
* Graffiti Jam – Meeting of Styles – 27. i 28. avgusta na dve lokacije: Slavija (Beogradska ulica), i Novi Beograd,
Blok 64, kod IMT-a
* Muzički program: Graffiti after party, 27. avgusta i Škabo- promocija novog albuma, 28. avgusta na splavu
Povetarac, od 23:00.
Izvor:
mtv.rs
